Menu
Warenkorf
Som: 0,00 € (0)
schuco-1-18-volkswagen-vw-t1a-bus-met-brezelkaefer-lichaam-beige-rood-grijs-450016300/

Volkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 Schuco

Volkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 SchucoVolkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 SchucoVolkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 SchucoVolkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 SchucoVolkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 Schuco
Volkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 Schuco
Volkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 Schuco
Volkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 Schuco
Volkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 Schuco
Volkswagen VW T1a Bus met Brezelkäfer lichaam beige / rood / grijs 1:18 Schuco

Schuco

1:18

Volkswagen VW T1a Bus "Midlands Centre" mit Brezelkäfer-Karosserie

500 pcs.

450016300

beige / rood / grijs
4007864020089
4007864029495

Het model werd in de gekende hoogwaardige Schuco-kwaliteit geproduceerd en geeft het origineel zo best mogelijk weer. Gemaakt van hars.

Modelbijzonderheden:

  • Beperkte editie

Der britische VW-Händlerbetrieb „Midlands Centre“ war in den 50er-Jahren ein sehr bekannter und erfolgreicher VW-Händlerbetrieb in den englischen Midlands. Um die englische Kundschaft mit einer außergewöhnlichen Werbeidee auf den VW Käfer aufmerksam zu machen, platzierte man kurzerhand eine Käfer-Karosserie auf einen umgebauten VW T1 Kastenwagen und sorgte so sicherlich für eine große Aufmerksamkeit für den praktischen Kleinwagen aus Deutschland. Diesem legendären VW T1 mit Brezelkäfer Karosserie widmet Schuco ein auf 500 Stück limitiertes Miniaturmodel im Maßstab 1:18 in der Linie PRO.R. Mit dieser Serie hat sich eine Kleinserienmodell-Linie aus „Resin“ etabliert, welche für außergewöhnliche und sehr filigrane Modelle steht. Dank diesem hochwertigen Modellwerkstoff ist es möglich, sehr seltene und exotische Vorbildfahrzeuge in perfekter Qualität auch in geringen und exklusiven Auflagen zu fertigen.

0bezoekers
bekijken nu
dit product
0klanten
hebben dit
al besteld
*
187,68GBP (British Pound)243,29USD (U.S. Dollar)
241,07CHF (Swiss Franc)1.707,45CNY (Chinese Yuan)
26.515JPY (Japanese Yen)15.534RUB (Russian Rouble)
330,96SGD (Singapore Dollar)7.356THB (Thai Baht)

* Exchange rates are updated several times a day and are not binding. Please note that there may be less favorable exchange rates with your payment provider (PayPal, credit cards, EC).

«»Aanbevelingen

Exclusieve single display voor modelauto's 1:18

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Porsche 911 (964) 3.8 RS Bouwjaar 1990 snelheid geel 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €44,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

VW Bulli T1 Advent kalender 2019: Volkswagen VW Bulli T1 turkoois 1:43 Franzis

kan onmiddellijk geleverd worden
49,95 €59,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio R.S. 16 bouwjaar 2016 geel / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman Estate bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman bouwjaar 2016 Grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Megane IV R.S. versie Monaco 2017 geel / zwart 1:43 Norev

Uitverkocht
24,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Trafic III Combi bouwjaar 2018 koper metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Kangoo Ludospace bouwjaar 2013 blauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Koleos bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio generatie 5 bouwjaar 2019 Lichtblauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Mercedes-Benz AMG GT Black Series C190 AMG magma straal 1:18 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
129,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Twingo generatie 3 bouwjaar 2014 Wit 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Duster Oroch Pick-Up bouwjaar 2015 groen metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Twingo generatie 3 door Le Coq Sportif 2019 Wit / rood / blauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Scenic generatie 4 bouwjaar 2016 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 rood / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Volkswagen VW Caddy MK1 Porsche 935 Tribute Apple Computer 1982 Wit 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault 25 bouwjaar 1984 zilver metalen 1:43 Norev

Uitverkocht
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Kangoo generatie 2 Facelift 2013 Zilver grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details
PayPal
Amazon Pay
Master Card
Visa
American Express
Sofort Überweisung
Nachnahme
Vorkasse
Dienst telefoon

Dienst telefoon

+49 6441-2001977

Ma - Wo: 8:00 - 17:30 uur
Do - Za: 8:00 - 18:00 uur