Menu
Warenkorf
Som: 0,00 € (0)
schuco-1-43-volkswagen-vw-t2a-bus-vintage-scooter-service-zilver-grijs-rood-450333000/

Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco

Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T2a Bus Vintage Scooter Service Zilver grijs / rood 1:43 Schuco

Schuco

1:43

Volkswagen VW T2a "Vintage Scooter Service"

500 pcs.

450333000

Zilver grijs / rood
4007864030149

Het model werd in de gekende hoogwaardige Schuco -kwaliteit geproduceerd en geeft het origineel zo best mogelijk weer.

Modelbijzonderheden:

  • Beperkte editie

Da der VW T1 Transporter nach 17-jähriger Produktionszeit in die Jahre gekommen war und sich immer mehr Mitbewerber ihren Anteil am lukrativen Markt für Kleintransporter sichern wollten, stellte Volkswagen im August 1967 die zweite Generation des VW Transporters, den T2 vor. Der T2 war gegenüber seinem Vorgänger, dem T1 „Bulli“ eine komplette und konsequente Neuentwicklung. Mit dem neu entwickelten 1,6 Liter-Motor mit kraftvollen 47 PS, der überarbeiteten Einzelradaufhängung und einer aufwändigen Schräglenker-Doppelgelenkachse verfügte der T2 über ein außerordentlich gutmütiges Fahrverhalten, welches mit dem Fahrverhalten zeitgenössischer PKW‘s ohne weiteres mithalten konnte. Mit seinem „neuen Gesicht“ mit durchgehender Windschutzscheibe konnte der Volkswagen T2 nahtlos an die im Jahre 1950 begonnene Erfolgsgeschichte des VW Transporters anschließen.

0bezoekers
bekijken nu
dit product
0klanten
hebben dit
al besteld
*
42,62GBP (British Pound)55,25USD (U.S. Dollar)
54,75CHF (Swiss Franc)387,76CNY (Chinese Yuan)
6.022JPY (Japanese Yen)3.528RUB (Russian Rouble)
75,16SGD (Singapore Dollar)1.670THB (Thai Baht)

* Exchange rates are updated several times a day and are not binding. Please note that there may be less favorable exchange rates with your payment provider (PayPal, credit cards, EC).

«»Aanbevelingen

Exclusieve single display voor modelauto's 1:18

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Porsche 911 (964) 3.8 RS Bouwjaar 1990 snelheid geel 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €44,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

VW Bulli T1 Advent kalender 2019: Volkswagen VW Bulli T1 turkoois 1:43 Franzis

kan onmiddellijk geleverd worden
49,95 €59,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Ferrari California V8 Jaar 2008 rood met Hardtop 1:18 HotWheels Foundation

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €59,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio R.S. 16 bouwjaar 2016 geel / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman Estate bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
19,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman bouwjaar 2016 Grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
19,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Trafic III Combi bouwjaar 2018 koper metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Koleos bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Kangoo Ludospace bouwjaar 2013 blauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio generatie 5 bouwjaar 2019 Lichtblauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Twingo generatie 3 door Le Coq Sportif 2019 Wit / rood / blauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Duster Oroch Pick-Up bouwjaar 2015 groen metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Mercedes-Benz AMG GT Black Series C190 AMG magma straal 1:18 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
129,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Twingo generatie 3 bouwjaar 2014 Wit 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Scenic generatie 4 bouwjaar 2016 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 rood / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Kangoo generatie 2 Facelift 2013 Zilver grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Volkswagen VW Caddy MK1 Porsche 935 Tribute Apple Computer 1982 Wit 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Alaskan bouwjaar 2018 Zilver grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details
PayPal
Amazon Pay
Master Card
Visa
American Express
Sofort Überweisung
Nachnahme
Vorkasse
Dienst telefoon

Dienst telefoon

+49 6441-2001977

Ma - Wo: 8:00 - 17:30 uur
Do - Za: 8:00 - 18:00 uur