Menu
Warenkorf
Som: 0,00 € (0)
schuco-1-43-volkswagen-vw-t1b-bus-brandweer-rood-450368800/

Volkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 Schuco

Volkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 SchucoVolkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 Schuco
Volkswagen VW T1b bus brandweer rood 1:43 Schuco

Schuco

1:43

Volkswagen VW T1b Bus "Feuerwehr"

750 pcs.

450368800

rood
4007864023738

Het model werd in de gekende hoogwaardige Schuco -kwaliteit geproduceerd en geeft het origineel zo best mogelijk weer.

Modelbijzonderheden:

  • Beperkte editie

Da bereits im frühen Stadium des deutschen Wirtschaftswunders die Nachfrage nach günstigen und vielseitig einsetzbaren Transportern sprunghaft angestiegen war, begann man bei Volkswagen im Jahr 1950 mit der Produktion des sogenannten VW Typ2. Der von seinen zahlreichen Fans mittlerweile, liebevoll „VW Bulli“ bezeichnete Alleskönner entwickelte sich zum herausragenden Lastesel des wirtschaftlichen Aufschwungs der 1950er-Jahre und erscheint nun in einer attraktiven Feuerwehr-Variante im Schuco-Sortiment aus Zinkdruckguss. Wie von Schuco Modellen gewohnt, sind eine Vielzahl Details exakt nachgebildet und mit höchster Präzision verarbeitet worden.

0bezoekers
bekijken nu
dit product
0klanten
hebben dit
al besteld
*
34,09GBP (British Pound)44,19USD (U.S. Dollar)
43,78CHF (Swiss Franc)310,12CNY (Chinese Yuan)
4.816JPY (Japanese Yen)2.821RUB (Russian Rouble)
60,11SGD (Singapore Dollar)1.336THB (Thai Baht)

* Exchange rates are updated several times a day and are not binding. Please note that there may be less favorable exchange rates with your payment provider (PayPal, credit cards, EC).

«»Aanbevelingen

Exclusieve single display voor modelauto's 1:18

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Porsche 911 (964) 3.8 RS Bouwjaar 1990 snelheid geel 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €44,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

VW Bulli T1 Advent kalender 2019: Volkswagen VW Bulli T1 turkoois 1:43 Franzis

kan onmiddellijk geleverd worden
49,95 €59,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Ferrari California V8 Jaar 2008 rood met Hardtop 1:18 HotWheels Foundation

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €59,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio R.S. 16 bouwjaar 2016 geel / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
19,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman Estate bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
24,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman bouwjaar 2016 Grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
19,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Trafic III Combi bouwjaar 2018 koper metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Kangoo Ludospace bouwjaar 2013 blauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Koleos bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio generatie 5 bouwjaar 2019 Lichtblauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Duster Oroch Pick-Up bouwjaar 2015 groen metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Twingo generatie 3 bouwjaar 2014 Wit 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Twingo generatie 3 door Le Coq Sportif 2019 Wit / rood / blauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Mercedes-Benz AMG GT Black Series C190 AMG magma straal 1:18 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
129,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Scenic generatie 4 bouwjaar 2016 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Kangoo generatie 2 Facelift 2013 Zilver grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Lamborghini V12 Vision GT olijf- groen / zwart 1:18 Maisto

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
14,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 rood / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Volkswagen VW Caddy MK1 Porsche 935 Tribute Apple Computer 1982 Wit 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details
PayPal
Amazon Pay
Master Card
Visa
American Express
Sofort Überweisung
Nachnahme
Vorkasse
Dienst telefoon

Dienst telefoon

+49 6441-2001977

Ma - Wo: 8:00 - 17:30 uur
Do - Za: 8:00 - 18:00 uur