Menu
Warenkorf
Som: 0,00 € (0)
maisto-1-24-3-car-set-volkswagen-vw-samba-bus-met-aanhangwagen-en-vw-kever-32752/

3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto

3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto
3-Car Set Volkswagen VW Samba Bus Met Aanhangwagen en VW Kever 1:24 Maisto

Maisto

1:24

3-Car Set: Volkswagen VW Samba Bus mit Anhänger und VW Käfer

32752

blauw / zwart
090159327523

Het model werd in de gekende hoogwaardige Maisto -kwaliteit geproduceerd en geeft het origineel zo best mogelijk weer.

Modelbijzonderheden:

  • origineelgetrouwe interieurimitatie
  • gedetailleerde motorruimte
  • te openen motorkap, deuren en bagageruimte
0bezoekers
bekijken nu
dit product
0klanten
hebben dit
al besteld
*
34,09GBP (British Pound)44,19USD (U.S. Dollar)
43,78CHF (Swiss Franc)310,12CNY (Chinese Yuan)
4.816JPY (Japanese Yen)2.821RUB (Russian Rouble)
60,11SGD (Singapore Dollar)1.336THB (Thai Baht)

* Exchange rates are updated several times a day and are not binding. Please note that there may be less favorable exchange rates with your payment provider (PayPal, credit cards, EC).

«»Aanbevelingen

Exclusieve single display voor modelauto's 1:18

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Porsche 911 (964) 3.8 RS Bouwjaar 1990 snelheid geel 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €44,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

VW Bulli T1 Advent kalender 2019: Volkswagen VW Bulli T1 turkoois 1:43 Franzis

kan onmiddellijk geleverd worden
49,95 €59,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio R.S. 16 bouwjaar 2016 geel / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman Estate bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Talisman bouwjaar 2016 Grijs metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Megane IV R.S. versie Monaco 2017 geel / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Trafic III Combi bouwjaar 2018 koper metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Koleos bouwjaar 2016 donkerblauw 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Kangoo Ludospace bouwjaar 2013 blauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Volkswagen VW Caddy MK1 Porsche 935 Tribute Apple Computer 1982 Wit 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Clio generatie 5 bouwjaar 2019 Lichtblauw metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault 25 bouwjaar 1984 zilver metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Mercedes-Benz CLA Coupe (C118) bouwjaar 2019 Wit 1:18 Solido

kan onmiddellijk geleverd worden
39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Megane Vel Satis Concept Car zilver metalen 1:43 Norev

Uitverkocht
24,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Twingo generatie 3 bouwjaar 2014 Wit 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Duster Oroch Pick-Up bouwjaar 2015 groen metalen 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 rood / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Captur bouwjaar 2020 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
9,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Renault Scenic generatie 4 bouwjaar 2016 taklamakan oranje / zwart 1:43 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
12,95 €39,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details

Mercedes-Benz AMG GT Black Series C190 AMG magma straal 1:18 Norev

kan onmiddellijk geleverd worden
129,95 €
incl. 19% btw, excl. verzending
Details
PayPal
Amazon Pay
Master Card
Visa
American Express
Sofort Überweisung
Nachnahme
Vorkasse
Dienst telefoon

Dienst telefoon

+49 6441-2001977

Ma - Wo: 8:00 - 17:30 uur
Do - Za: 8:00 - 18:00 uur