Menu
Indkøbsvogn
Sum: 0,00 € (0)

INDKøBSVOGN

Artikler i indkøbsvogn: 0

Sum: 0,00 €

Tjenesten telefon

+49 6441-2001977

Mon, Lør: 8-18 Ur (MEZ)
Tir - fre: 8-19 Ur (MEZ)

Værdibeviser

Betalingsmåder:

overførsel - forudbetaling

Deutsche Post - DHL Paket

Volkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-Scale

Volkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-ScaleVolkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-ScaleVolkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-ScaleVolkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-ScaleVolkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-Scale
Volkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-Scale
Volkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-Scale
Volkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-Scale
Volkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-Scale
Volkswagen VW T4 bus Caravelle Opførselsår 1992 hvid 1:18 KK-Scale

KK-Scale

1:18

Volkswagen VW T4 Bus Caravelle

1992
750 pcs.

KKDC180262

hvid

Modellen er fremstillet i den kendte høje KK-Scale-kvalitet og genspejler originalen på bedst mulig vis.

modelsærheder:

  • Limited Edition
*
70,04GBP (British Pound)89,23USD (U.S. Dollar)
90,14CHF (Swiss Franc)616,26CNY (Chinese Yuan)
9.855JPY (Japanese Yen)5.754RUB (Russian Rouble)
122,98SGD (Singapore Dollar)2.850THB (Thai Baht)

* Exchange rates are updated several times a day and are not binding. Please note that there may be less favorable exchange rates with your payment provider (PayPal, credit cards, EC).

Klassikstadt Frankfurt

Denne artikel kan erhverves i vores butik in Frankfurt.

«»anbefalinger

6er Carton Triple9 Akryl Showcases for Model biler i Scale 1:18

Kan leveres med det samme
49,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

høj kvalitet udstillingsvindue til 1 Modelcar i skala 1:12 eller 2 modelcars i skala 1:18 sort SAFE

Kan leveres med det samme
49,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

6 flasker Exclusive Cars Model showcases for 1:18

Kan leveres med det samme
49,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Volkswagen VW Golf VII Opførselsår 2013 refleks sølv 1:18 Norev

Kan leveres med det samme
39,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Ferrari 458 Italia rød 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
2,95 €19,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991) GT3 RS Weissach pakke 2018 firben grøn 1:43 Minichamps

Kan leveres med det samme
69,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Mercedes-Benz 200D (W115) Opførselsår 1968 1:43 Minichamps

Kan leveres med det samme
29,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Ferrari FXX år 2005-2006 sort / hvid 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
2,95 €19,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Ferrari 360 Modena år 1999-2005 rød 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
2,00 €19,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 918 Spyder Opførselsår 2013 liquid metal sølv 1:43 Minichamps

Kan leveres med det samme
19,95 €59,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

BMW M4 Coupe (F82) austin gul 1:18 ParagonModels

Kan leveres med det samme
39,95 €99,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Audi R8 V10 Plus år 2015 blå 1:18 Maisto

Kan leveres med det samme
19,95 €39,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer
MasterCard
Visa
American Express
PayPal
Sofort Überweisung
Billsafe
Nachnahme
Vorkasse
Tjenesten telefon

Tjenesten telefon

+49 6441-2001977

Mon, Lør: 8-18 Ur (MEZ)
Tir - fre: 8-19 Ur (MEZ)