Menu
Indkøbsvogn
Sum: 0,00 € (0)

INDKøBSVOGN

Artikler i indkøbsvogn: 0

Sum: 0,00 €

Tjenesten telefon

+49 6441-2001977

Mon, Lør: 8-18 Ur (MEZ)
Tir - fre: 8-19 Ur (MEZ)

Værdibeviser

Betalingsmåder:

overførsel - forudbetaling

Deutsche Post - DHL Paket

Mercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-Scale

Mercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-ScaleMercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-ScaleMercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-ScaleMercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-ScaleMercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-Scale
Mercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-Scale
Mercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-Scale
Mercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-Scale
Mercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-Scale
Mercedes-Benz 208 D bus Opførselsår 1988 hvid 1:18 KK-Scale

KK-Scale

1:18

Mercedes-Benz 208 D Bus

1988
750 pcs.

KKDC180291

hvid
9580015711210

Modellen er fremstillet i den kendte høje KK-Scale-kvalitet og genspejler originalen på bedst mulig vis.

modelsærheder:

  • Limited Edition
*
69,28GBP (British Pound)91,04USD (U.S. Dollar)
90,42CHF (Swiss Franc)609,20CNY (Chinese Yuan)
10.067JPY (Japanese Yen)5.800RUB (Russian Rouble)
122,72SGD (Singapore Dollar)2.888THB (Thai Baht)

* Exchange rates are updated several times a day and are not binding. Please note that there may be less favorable exchange rates with your payment provider (PayPal, credit cards, EC).

Klassikstadt Frankfurt

Denne artikel kan erhverves i vores butik in Frankfurt.

«»anbefalinger

6er Carton Triple9 Akryl Showcases for Model biler i Scale 1:18

Kan leveres med det samme
49,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

6 flasker Exclusive Cars Model showcases for 1:18

Kan leveres med det samme
49,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Volkswagen VW Golf VII Opførselsår 2013 refleks sølv 1:18 Norev

Kan leveres med det samme
39,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley Flying Spur Damson W12 mørklilla metallic 1:18 Kyosho

Kan leveres med det samme
79,95 €229,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley Continental GT Thunder år 2011 blå-grå metallic 1:18 Minichamps

Kan leveres med det samme
59,95 €199,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley Mulsanne MDNGHT emer mørkegrøn metallic 1:43 Minichamps

Kan leveres med det samme
29,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley Mulsanne Brodgar år 2010 grå metallic 1:18 Minichamps

Kan leveres med det samme
99,95 €199,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley Mulsanne år 2014 mørkebrun metallic 1:43 Kyosho

Kan leveres med det samme
19,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley New Continental GT perle sølv 1:43 Minichamps

Kan leveres med det samme
19,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley Flying Spur W12 perle sølv 1:43 Kyosho

Kan leveres med det samme
19,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bentley Continenal GTC Next Generation lysegrøn metallic 1:43 Minichamps

Kan leveres med det samme
19,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Ferrari 599 GTB Fiorano Panamerican Tour rød med udstillingsvindue 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
2,95 €24,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer
MasterCard
Visa
American Express
PayPal
Sofort Überweisung
Billsafe
Nachnahme
Vorkasse
Tjenesten telefon

Tjenesten telefon

+49 6441-2001977

Mon, Lør: 8-18 Ur (MEZ)
Tir - fre: 8-19 Ur (MEZ)