Menu
Indkøbsvogn
Sum: 0,00 € (0)
ixo-1-43-volkswagen-vw-t2-bus-med-surfbrt-opfrselsr-1975-appelsin-hvid-clc302/

Volkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 Ixo

Volkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 IxoVolkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 IxoVolkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 IxoVolkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 IxoVolkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 Ixo
Volkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 Ixo
Volkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 Ixo
Volkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 Ixo
Volkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 Ixo
Volkswagen VW T2 Bus med surfbræt Opførselsår 1975 appelsin / hvid 1:43 Ixo

Ixo

1:43

Volkswagen VW T2 Bus mit Surfboard

1975

CLC302

appelsin / hvid
4895102325214

Modellen er fremstillet i den kendte høje Ixo-kvalitet og genspejler originalen på bedst mulig vis.

0visitors look at
this product
at this moment
0customers have
recently ordered
this product
*
25,56GBP (British Pound)33,13USD (U.S. Dollar)
32,83CHF (Swiss Franc)232,50CNY (Chinese Yuan)
3.610JPY (Japanese Yen)2.115RUB (Russian Rouble)
45,07SGD (Singapore Dollar)1.002THB (Thai Baht)

* Exchange rates are updated several times a day and are not binding. Please note that there may be less favorable exchange rates with your payment provider (PayPal, credit cards, EC).

«»anbefalinger

Eksklusivt enkelt skærm for modelbiler 1:18

Kan leveres med det samme
9,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Mercedes-Benz G-Klasse G63 AMG Crazy Colors alien grøn 1:18 iScale

Kan leveres med det samme
39,95 €69,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

BMW M3 Coupe (E36) Byggeår 1990 estoril blå 1:18 Solido

Kan leveres med det samme
39,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Mercedes-Benz G-klasse (W463) 2015 nødsituation 1:18 iScale

Kan leveres med det samme
69,95 €99,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Lamborghini Sian FKP 37 Byggeår 2020 måtte oliven grøn 1:18 Bburago

Kan leveres med det samme
39,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991) Turbo S Exclusive Series Grå metallisk, sort 1:43 Spark

Kan leveres med det samme
29,95 €74,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Ferrari FXX år 2005-2006 sort / hvid 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
2,95 €19,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991 II) GT3 Touring Package 2017 Miami blå 1:43 Spark

Kan leveres med det samme
29,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Ferrari 360 Modena år 1999-2005 rød 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
2,00 €19,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Fiat 238 van Campagnolo Opførselsår 1972 blå 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
4,95 €24,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991 II) GT3 Touring Package 2017 lava appelsin 1:43 Spark

Kan leveres med det samme
29,95 €79,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Lamborghini Huracan Performante Opførselsår 2017 grøn metallisk 1:18 Maisto

Kan leveres med det samme
29,95 €36,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991 II) GT2 RS Opførselsår 2017 sølv / sort med udstillingsvindue 1:18 Spark

Kan leveres med det samme
249,95 €349,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Bugatti Chiron Byggeår 2016 lys blå / mørk blå 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
9,95 €24,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991) Turbo S Eksklusive Series rød metallisk 1:43 Spark

Kan leveres med det samme
39,95 €64,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Volkswagen VW T1c bus Opførselsår 1965 hvid / appelsin / gul 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
4,95 €24,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 935 #70 2018 baserede på 911 (991 II) GT2 RS med udstillingsvindue 1:18 Spark

Kan leveres med det samme
179,95 €329,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991) Turbo S Exclusiv Series grå / sort med udstillingsvindue 1:18 Spark

Kan leveres med det samme
149,95 €329,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Ferrari California år 2008 lyseblå metallic 1:43 Altaya

Kan leveres med det samme
2,95 €19,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (991) Turbo S Exclusive Series Hvid, sort 1:43 Spark

Kan leveres med det samme
29,95 €69,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer

Porsche 911 (992) Turbo S Byggeår 2020 GT sølv 1:43 Minichamps

Kan leveres med det samme
54,95 €
inkl. 19% moms plus forsendelse
Detaljer
PayPal
Amazon Pay
Master Card
Visa
American Express
Sofort Überweisung
Nachnahme
Vorkasse
Tjenesten telefon

Tjenesten telefon

+49 6441-2001977

Mon, Lør: 8-18 Ur (MEZ)
Tir - fre: 8-19 Ur (MEZ)